ADM - Team Heavy Weight Transport

cerere de oferta

Cere o oferta gratuit pentru cererea dvs. de transport.

Personalul administrativ



 

Eric Hufkens 
Managing Director

eric.hufkens@thw-adm.be 

+32/492273699 

 

Kris Hufkens
Administrare & permite aplicaÅ£ii

kris.hufkens@thw-adm.be 

+32/492273640 

 

Ine Verhaegen
Planificare

ine.verhaegen@thw-adm.be

+32/492273690
 

 

 

Siebe Everaerts
Planificare & permite aplicaÅ£ii

siebe.everaerts@thw-adm.be  

+32/492273670

 

Peter Goovaerts
Planificare

peter.goovaerts@thw-adm.be

+32/492273630
 

 

Patrick Leysen
manager de atelier

patrick.leysen@thw-adm.be 

+32/492273653

 

Werner Mertens
Contabilitate

werner.mertens@thw-adm.be

+32/492273650


 

 

Saskia Verhoeven
Administrare & facturare

saskia.verhoeven@thw-adm.be   

+32/492273660

ADM Team Heavy Weight Ltd. (Belgia)

Molenbergstraat 1
BE-2260  Westerlo 

tel. + 32(0)14852000    Mobile. +32(0)492273600
fax + 32(0)14852510    Mobile. +32(0)492273601

VAT BE 0464.406.801
RPR Turnhout 85.866

 

info@thw-adm.be

Contactform

General conditions

Cargo Securing

 

ADM Team Heavy Weight GmbH Nürnberg (Germania)

Äussere Bucher Strasse 54
DE-90425 Nürnberg

tel. +49(0)91193859985
fax +32(0)14852510

VAT DE 300.646.540
RPR Nürnberg 241.105.01168

 

personalul executiv

 

Pascal Binet
șofer

 

Wim Vos
È™ofer 

 

Hendrik Jan van Someren
ÎnsoÈ›iÈ›i È™ofer

 

Peter Willems
șofer

 

Bertrand Bruckert
șofer

 

Patrick Leysen
ÎnsoÈ›iÈ›i È™ofer mecanic 

 

Wolfgang Nüsgen
È™ofer 

 

Peter Jonkers
ÎnsoÈ›iÈ›i

 

Sebastiaan Hovens
È™ofer 

 

Kris Peeters
È™ofer 

 

Jim Koks
ÎnsoÈ›iÈ›i